Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGaleriKayıt OlGiriş yap

MSN'den müzik dinleyin! YENİ 2008 :)

YazarMesaj
RapimisTurk
Admin
Admin
RapimisTurk

Erkek
İş/Hobiler : Öğrenci
İsim : QoNuR

MSN'den müzik dinleyin! YENİ 2008 :) Empty
MesajKonu: MSN'den müzik dinleyin! YENİ 2008 :)   MSN'den müzik dinleyin! YENİ 2008 :) Empty09.03.08 14:48

ARKADAŞLAR UMARIM VERİLMEMİŞTİR Verildiyse Kusura bakmayın Ben şimdi Okudum ve sizinle paylaşıorum ! Denedim VE ÇAlışıo

MSN'den müzik dinleyin :

MessengerPlayer, Microsoft provizyonlu yeni bir MSN botu. Diyelim evde, iş yerinde aklınıza bir şarkı geldi, dinlemek için tek yapmanız gereken hemen MSN listenize music@messengerPlayer.com adresini eklemek. Dinlemek istediğiniz şarkı ya da sanatçının adını arkadaşınızla yazışır gibi konuşma penceresine yazdığınızda anında bir link geliyor, tıkladığınızda www.MessengerPlayer.com sitesi açılıyor ve şarkınız çalmaya başlıyor.

Artık müzik indirmeye gerek yok

Hiç bir şekilde şarkı indirmeye izin verilmeyen bu siteye girişte hotmail kullanıcı adı ve parolanız soruluyor. Hotmail parolanızla login olduğunuzda ise 'facebook' gibi listenizdeki arkadaşlarınıza otomatik davetiye gönderiliyor.

Ücretsiz Beta versiyonu olan bu uygulamada zaman zaman sitede farklı uygulamalar geliştirilebiliyor. Örneğin, Pink Floyd dinliyorsunuz, messengerplayer size o an Pink Floyd dinleyen bir müzik arkadaşı olduğunu söyleyebiliyor.

Bu müzik robotunu Microsoft Live Gallery’i ziyaret ederek MSN’e ekleyebilirsiniz.

MSN'den müzik dinleyin! YENİ 2008 :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pes 2008 / Pro Evulation Soccer 2008
» Mode Xl 2008 Militanz !!