Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGaleriKayıt OlGiriş yap

Krala Nasıl Oy Verilir Ve Nasıl Aday Gösterilir(Resimli Anlatım)

YazarMesaj
IKinGll

IKinGll

İş/Hobiler : ögrenci
İsim : IKinGll

Krala Nasıl Oy Verilir Ve Nasıl Aday Gösterilir(Resimli Anlatım) Empty
MesajKonu: Krala Nasıl Oy Verilir Ve Nasıl Aday Gösterilir(Resimli Anlatım)   Krala Nasıl Oy Verilir Ve Nasıl Aday Gösterilir(Resimli Anlatım) Empty13.03.08 17:49

Önce elctionofical(roben) nin yanına geliyorsunuz

Daha sonra election for a kingi seçiyorsunuz

Krala Nasıl Oy Verilir Ve Nasıl Aday Gösterilir(Resimli Anlatım) Wol_errorBu resim yeniden boyutlandırıldı. Buraya tıklayarak resmi orjinal boyutunda görebilirsiniz. Orjinal ebatları 1024x768 ve boyutu 320KB.
Krala Nasıl Oy Verilir Ve Nasıl Aday Gösterilir(Resimli Anlatım) 2ub1

Daha sonra açılan yeni pencereden elction secenegini tıklıyorsunuz

Krala Nasıl Oy Verilir Ve Nasıl Aday Gösterilir(Resimli Anlatım) Wol_errorBu resim yeniden boyutlandırıldı. Buraya tıklayarak resmi orjinal boyutunda görebilirsiniz. Orjinal ebatları 1024x768 ve boyutu 324KB.
Krala Nasıl Oy Verilir Ve Nasıl Aday Gösterilir(Resimli Anlatım) 3bw1

Yeni pencerede aday listesi açılıyo burdan adayınızı seçiyorsunuz

Krala Nasıl Oy Verilir Ve Nasıl Aday Gösterilir(Resimli Anlatım) Wol_errorBu resim yeniden boyutlandırıldı. Buraya tıklayarak resmi orjinal boyutunda görebilirsiniz. Orjinal ebatları 1024x768 ve boyutu 326KB.
Krala Nasıl Oy Verilir Ve Nasıl Aday Gösterilir(Resimli Anlatım) 4hx6
Adayınızın yanındaki küçük kutuyu tıkladıktan sonra aşagıdaki vote linkini tıklıyorsunuz bundan sonra geln pencerelere ok demeniz yeterli herkez için hayırlı olsun

Oy verme işlemi bu kadar

Şimdi kral adayı göstermesi gerekenlerde sırayla şu işlemleri yapıyor.
Krala Nasıl Oy Verilir Ve Nasıl Aday Gösterilir(Resimli Anlatım) Wol_errorBu resim yeniden boyutlandırıldı. Buraya tıklayarak resmi orjinal boyutunda görebilirsiniz. Orjinal ebatları 1024x768 ve boyutu 318KB.
Krala Nasıl Oy Verilir Ve Nasıl Aday Gösterilir(Resimli Anlatım) Kraladay1iz0

Krala Nasıl Oy Verilir Ve Nasıl Aday Gösterilir(Resimli Anlatım) Wol_errorBu resim yeniden boyutlandırıldı. Buraya tıklayarak resmi orjinal boyutunda görebilirsiniz. Orjinal ebatları 1024x768 ve boyutu 317KB.
Krala Nasıl Oy Verilir Ve Nasıl Aday Gösterilir(Resimli Anlatım) Kral2ue5

Kolay Gelsin!
https://rapimisturk.yetkin-forum.com

Krala Nasıl Oy Verilir Ve Nasıl Aday Gösterilir(Resimli Anlatım)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-