Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGaleriKayıt OlGiriş yap

kim 500 milyar ister yarışmasında enteresan bir olay

YazarMesaj
RapimisTurk
Admin
Admin
RapimisTurk

Erkek
İş/Hobiler : Öğrenci
İsim : QoNuR

kim 500 milyar ister yarışmasında enteresan bir olay Empty
MesajKonu: kim 500 milyar ister yarışmasında enteresan bir olay   kim 500 milyar ister yarışmasında enteresan bir olay Empty16.03.08 16:45

Who Wants To Be A Millionaire?
Yarışmaya katılanlar arasında biri varmış ki; onun gibisi bir daha gelmemiş. Bu arkadaşın genel kültürü müthişmiş. En son soruya kadar hiç joker kullanmadan gelmiş. Her seferinde hiç duraksamıyor, "Son kararım" dedikten sonra yanıtı verip gülümsüyormuş. Sunucu kıl olmuş tabii. Çünkü yarışmanın heyecanı, yarışmacının duraksaması, ikileme düşmesi, yüksek sesle, "Acaba o mu, yoksa bu mu?" diye acı çekmesindeymiş. Hatta yarışma sorularını hazırlayanlar adamlar da sinir olup, her soruyu normalinden daha da zorlaştırmışlar. Ama bizimki bana mısın demiyormuş. Do ğru yanıtları gülümseyerek, gözünü kırpmadan veriyormuş. Soruları hazırlayanlar, yarışmacının son soruya doğ ru yanıt veremeyece inden çok eminlermiş. Gerçekten de soru geldi inde bizimkinin yüzü de işmiş. Soru çok, ama çok çok zormuş. Yarışmacı biraz düşündükten sonra, "Telefon etme jokerini kullanaca ım" demiş. Sunucu sevincini gizleme gere i görmeden sırıtarak, 'Kimi arayacaksınız?" diye sormuş. Yarışmacı, "Babamı" demiş. Telefon ba lanmış. Sunucu, durumu yarışmacının babasına açıklayıp, soruyu oglunun soracağını söylemiş ve sözü yarışmacıya bırakmış. Bizimki, "Alo baba? Ben şu anda 'Kim Milyoner Olmak İster?' yarışmasındayım. Şu anda 1 milyon dolar kazandım. Haberi de ilk benden duymanı istedim" demiş. Sonra da yine gülümseyerek dogru cevabı vermiş.

kim 500 milyar ister yarışmasında enteresan bir olay
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-