Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGaleriKayıt OlGiriş yap

21 Gram Mixtape Öncesi Son Röportaj

YazarMesaj
RapimisTurk
Admin
Admin
RapimisTurk

Erkek
İş/Hobiler : Öğrenci
İsim : QoNuR

21 Gram Mixtape Öncesi Son Röportaj Empty
MesajKonu: 21 Gram Mixtape Öncesi Son Röportaj   21 Gram Mixtape Öncesi Son Röportaj Empty15.06.08 18:01

mort4L: Hayranların senden sık sık yeni trackler duymaya alışmıştı, bir süredir bi durgunluk var sanki, ne zaman yeni tracklerle geliceksin?

Sansar: 18. doğum günüm olan 18 Ağustosta yeni bir Mixtape yayınlamayı düşünüyorum.Şu anda Mixtape in master cdsi elimizde.Klibide hazır.Siz bu satırları okurken tanıtım videosude nette dolaşmaya başlamış olacak.

mort4L: Pit10 la barıştınız, bundan sonra seni nasıl bir süreç bekliyor?

Sansar: Evet,artık beraberiz Serverle.İkimizde umuyoruz ki o günleri bir daha yaşamayız.Benim için değişen bişey yok.Ben yine Rapimi yapıcam.Sadece yeni arkadaşlarla.

mort4L: En son beğenerek mixtape i dinledik, yeni çalışmaların var mı? Bize bilgi verir misin?

Sansar: Dediğim gibi 21 Gram Mixtape adında bir tape var.Şu an hazır.Sunulmayı bekliyor.

mort4L: Underground ta ulaşmak istediğin yerde misin? Gelecek için planların neler?

Sansar: Yani yapmak istediklerimi yaptım diyebilirim.Ama artık bundan sonra biraz kendi hayatımla ilgilenmeliyim.Tabi projeler devam ilk olarak benim tapeden sonra Olympos albümü var.

mort4L: Hayranların en kısa sürede bandrollü albümünü bekliyor, sen 2008 diyorsun, bu konuda neler söylemek istersin?

Sansar: Hangi şirketle beraber olduysam dikiş tutturamadım malesef.Açık sözlü olayım bu gerçek.Bu yüzden biraz soğudum bu işten.Ama inşallah 2008de birşekilde çıkartacağız albümü.

mort4L: Eğitim hayatına devam ediyor musun? Neler yapmak istiyorsun? Eğer MC olmasan ne olmak isterdin?

Sansar:Bu sene lise bitti işte.Sınavada girdik.Hiç çalışmadım ama 2 yıllıkta olsa bir üniversite okumak istiyorum.Kısmet.

mort4L: 10 tane albüm çıkardın, gerçekten dediğin gibi adeta bir rapertuarın var ve ilk kaydını 2002'de aldın, en sevdiğin albümün ve en sevdiğin parçan hangisi?

Sansar: En sevdiğim albümüm son kaydettiğim albüm oldu.Siz daha dinlemediniz tabi.Ama beğeneceğinize inanıyorum gerçekten.Şarkıya gelince.Albümün klip şarkısı olan Fırtınalar.

mort4L: Rap e kaç yaşında başladın, kimleri dinledin, esinlendiğin ya da idol olarak seçtiğin kişiler oldu mu?

Sansar: 11 yaşımdan beri söz yazıyorum.Necro,Ill Bill ve tayfası esinlendiğim insanlar ama idol olarak bakarsak belki çok klişe ama 2pac ve Eminemdir.

mort4L: Undergorund ta ve overground ta saygı duyduğun isimler var mı? Kimler?

Sansar: Ben herkese saygı duyuyorum.Zaten artık kavgadan dövüştende çok sıkıldım.Herkesde benim yaptığımı yapsın.Tabi herkesin kendi bileceği iş.

mort4L: Yeni yetişen iyi veya kötü bir sürü mc var sen de farkındasındır, çığ gibi büyüyor, senin destek oldukların var mı? Olamadıklarına bu işin ehli olarak neler tavsiye edersin?

Sansar: Şu anda Deniz,Beta,CB gibi isimlere destek oluyoruz.Herkese tavsiyem kendilerinden tam anlamıyla emin olmadan piyasaya çıkmasınlar.Sonradan pişman olacakları işler yapmasınlar,dissler atmasınlar.
mort4L: Özellikle son albümünde son derece kaliteli beatler le geldin, beat konusunda nerden yardım alıyorsun, memnun musun?

Sansar: Bir çok arkadaşım beat konusunda destek verdi bana şu ana kadar.Ama son albüme bakarsak beat desteği aldığım tek kişi Deniz.

mort4L: Şu noktadan sonra kimlerle feat yapmak istersin ya da kimlerle featlerini göreceğiz?

Sansar: Yurtiçinden beraber çalışmak istediğim MClerin hepsiyle çalıştım.Ama müzisyen olarak bakarsak olaya Osman Öztunç olsun,Orhan Gencebay olsun bu tarz insanlarla çalışmak isterdim.Yurt dışındansa çalışmak istediğim çok insan var.Vinnie Paz olsun Necro olsun vesaire.

mort4L: Türkiye'de kesinlikle dinlemem dediğin isimler var mı? Kimler?

Sansar: Kesinlikle dinlemem dediğim isim yok.Elime geçen herşeye en az bi kere göz gezdiriyorum ama piyasayı artık eskisi gibi takip etmiyorum.

mort4L: Bazı klip çekimlerin oldu ama daha profesyonel anlamda bu konuda çalışmalar yapmayı düşünüyor musun?

Sansar: Evet çok amatördu onlar.Şimdi çıkıcak olan tapeden Fırtınalar isimli bir şarkıya klip çektik.Yine 0 bütçeyle yaptık ama önceki kliplere kıyasla oldukça başarılı olduğunu düşünüyorum.İnşallah ileride tam profosyonel bi klip çekeriz.

mort4L: Forumumuz ve üyeleri için neler söylersin? Son söz senin Salvo?

Sansar: Herkeze saygılar sevgiler.Hepimizin yolu açık olsun

21 Gram Mixtape Öncesi Son Röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası