Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGaleriKayıt OlGiriş yap

Mode Xl-Yasin

YazarMesaj
RapimisTurk
Admin
Admin
RapimisTurk

Erkek
İş/Hobiler : Öğrenci
İsim : QoNuR

Mode Xl-Yasin Empty
MesajKonu: Mode Xl-Yasin   Mode Xl-Yasin Empty16.06.08 17:11

bu Mc 1984 Yılında Doğdu Türkiyenin Ankara Şehrinde Yayıyor Nick'i Yasin ve 1995 Yılında Rap'e Başladı Bulunduğ Albümler Mode xl-Altin Jak
Mode XL-serseri serbest stili Official site www.veyasin.com Ortak Olduğu Projeler ise Ortağı Olduğu mK2 Yapımcılıkıkta Prodüktörlük Yapmaktadır Kendi Biyografisi Vardır (KEndi Diliden):HipHop Kültürü İçinde Kendimi Bulduğum zamanlarda breakdance yapıyorum Hem dans Hemde Graffiti de çalıştığım dönemlerde oldu (1994-95 Müzik Yapmaya başladığım dönemde ise dance ve graffiti ciliği bırakmıştım (95-96) En son hem müzik yapıp hemde rap söylediğim dönemler başladı o zamanlar ankaradaki rapçilerin müziklerini ben yapıyordum ve birçok grupta rap yaptım ilk demomu 1998 yılında bitirmiştim 98den 2001 yılına kadar yaptığımız en iyi çalışmaları altın jak albümünde topladık 2003 04 yıllarında 10 larca underground parça yaptım 2005 yılında serseri serbest stili çıktı 2005-06 yılında 10 larca underround çalışma daha geldi ve çalışmalar son sürat devam ediyor

Mode Xl-Yasin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mode Xl 2008 Militanz !!